Farmasi Kayıt Formu

Farmasi Kayıt Ol Farmasi yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş, Türkiye’nin en büyük kişisel sağlık ve kozmetik markalarından birisidir. Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan marka helal üretim, çevre dostu ürünler ve insanlara yeni iş imkanı sağlamasıyla öne çıkmaktadır. Özellikle kendi işini kurmak ve düzenli gelir elde etmek isteyenler için Farmasi’nin sağladığı avantajlar yıllar içinde markasın üye sayısını sürekli arttırmasını sağlamıştır. Dilerseniz siz de Farmasi kayıt formu ve diğer kayıt yollarını kullanarak markaya üye olabilirsiniz.

Farmasi Ön Kayıt Formu

  Farmasi’ye kayıt olarak markanın ürünlerinde yüzde 30, yüzde 40 indirim elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kendi ekibinizi oluşturabilir, altınıza üye bularak onların yaptıkları satışlardan da para kazanabilirsiniz.

  Farmasi Kayıt Ol

  Farmasi kayıt ol avantalarından yararlanmak isteyenler için hem şirket ilkelerini devam ettiren hem de girişimcileri koruyan detaylar vardır. Kişiler kayıt şartlarına göre kayıt olabilirler ve sonrasında işlem yaparken de aynı şartlara bağlı olarak çalışırlar. Farmasi kayıt şartları başlıca şunlardan oluşmaktadır:

  • Kayıt olacak her girişimcinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
  • Farmasi girişimci adayının bir sponsoru varsa kayıt esnasında sponsor kodunu belirtmelidir. Bu yapılmadığı taktirde Farmasi adaya uygun bir sponsor tahsis edecektir.
  • Farmasi’ye kayıt olacak kişinin eşi, birinci ve ikinci dereceden yakını farklı gruplardan Farmasi girişimcisi olamamaktadır. Böyle bir durum varsa bu kişilerin diğerlerinin alt üyesi olarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
  • Bir Farmasi girişimcisi markaya yazılı olarak bildirimde bulunduğu taktirde Eğitim ve Kayıt Ofisi kurabilir.
  • Girişimci başkasına ait T.C kimlik numarası, telefon ya da e-posta ile kayıt olamaz.
  • Bir girişimci vefat ya da kendi isteği halinde birinci derece yakınına devredebilir.
  • Farmasi girişimcileri kendileri adına bir web sitesi kurarak internete dahil olabilir.

  Farmasi’ye Nasıl kayıt Olunur?

  Farmasi’ye Nasıl kayıt Olunur? Farmasi’ye farklı kanallardan kayıt olunabilir. Doğrudan şirketin web sayfasını kullanarak kayıt olabilirsiniz. Buradaki üyelik formunu kullanabilirsiniz. Ya da bizim gibi bir sponsor aracılığıyla kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

  Şirketin kendi web sitesindeki üyelik formunu kullanmak isteyenler için formda çeşitli bilgiler talep edilmektedir. Ad, soyad, doğum tarihi, T.C kimlik no ve telefon bilgilerinizi eksiksiz, hatasız girmelisiniz. Diğer bilgiler zorunlu değilken bunlar kişiye fatura düzenlenmesi gerektiği için talep edilmektedir.

  Web sitesinden kayıt esnasında sponsor tercihi yapılmazsa sistem otomatik sponsor seçimi yapacaktır. Sponsor kodunuz varsa Sponsor Kodunuz alanına kodu girmelisiniz. İsterseniz sponsorunuz biz olabiliriz ve kayıt esnasında bizim kodumuzu kullanabilirsiniz.

  Kayıt formunda istenen zorunlu alanları doldurduktan sonra alttaki sözleşmeleri incelemeli, onaylamalısınız. Ardından Kayıt butonuna basmanız gerekmektedir. Böylece kayıt işlemleriniz yapılmış olur ve size SMS ile şifreniz iletilir.

  Farmasi kayıt ücreti yoktur. Ücretsiz olarak şirketin web sitesinden kayıt olabileceğiniz gibi sponsor aracılığıyla da kayıt olabilirsiniz. Sponsor aracılığıyla üyeliğinizi tamamlamak için sponsorunuza kişisel bilgilerinizi vermelisiniz.

  Sponsorunuza iletmeniz gereken bilgiler ad, soyad, doğum tarihi, adres bilgileri, telefon bilgisi ve T.C kimlik numaranız olacaktır. Bunların eksiksiz ve hatasız olması gerekmektedir. Kişiye özel fatura düzenleneceği için bu bilgiler devlet tarafından talep edilmektedir. Sponsorunuz kayıt sayfasına girerek adınıza kayıt açacaktır dilerseniz bizimle çalışabilir ve sponsorunuz olarak kayıt işlemlerinizi yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bunun için kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

  Farmasi kayıt işlemleri için üçüncü seçenek sponsor link aracılığıyla üye olmaktır. Farmasi her sponsora bir link tanımlamakta ve link üzerinden şirketin ana sayfasına yönlendirilmektedir. Burada karşınıza çıkan formu doldurarak kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra şifreniz telefonunuza iletilecektir.

  Farmasi kayıt başlangıç paketi

  Farmasi kayıt başlangıç paketi gibi yeni girişimcilere özel fırsatlar da olmaktadır. İlk ayda 200 TL Puan siparişi ile çok amaçlı temizleyici, konsantre leke çıkarıcı hediyesi alabilirsiniz. Üyeliğinizin ikinci ayında da 200 TL Puan siparişinizde diş macunu, kestaneli masaj jeli, şampuan gibi hediyelerden yararlanabilirsiniz. Üçüncü ayda da 200 TL puan siparişinizle kadın ve erkek parfüm hediyeleri alabilirsiniz.

  Farmasi Kayıt Hediyeleri

  Farmasi’ye kayıt olmak pek çok avantaj sağlamaktadır. Özellikle Farmasi kayıt hediyeleri oldukça cazip gelmektedir. Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra temizlik ve kozmetik ürünlerinde katalog fiyatından yüzde 30 indirim alabilirsiniz. Takviye edici gıdalarda ise yüzde 40 indirim kazanırsınız.

  Farmasi’ye üye olup 45 gün boyunca aktif olmazsanız üyeliğiniz askıya alınmaktadır. İlk üyelikten sonraki bir ay içinde aktif olursanız 6 ay kaydınız aktif olur ve hiç sipariş vermezseniz kaydınız askıya alınır. Farmasi kayıt silme işlemlerinizi ise dilediğinizde yaptırabilirsiniz. Farmasi kayıt iptali için Üyelik İptali veya Farmasi Üyelik İstifası başlığıyla birlikte adınızı, soyadınızı ve T.C kimlik numaranızı şirkete mail atmanız yeterlidir. Dilerseniz üyelik iptalinde de yardımcı olabiliriz.

  5/5 - (1 Oy)
  × Whatsapp İle İletişime Geç