FARMASİ ÖN BAŞVURU FORMU

  Farmasi Üyelik
  Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

  Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

  Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

   
  FARMASİ ÖN BAŞVURU FORMU

   Farmasi’nin Fırsatlar Dünyasına Hoş Geldiniz!

   Herkese merhaba;  Sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum. 2018 Mart ayında Hayatıma giren o mucizevi marka ile tanıştım!

   Ben de artık; FARMASİ AİLE’sinin bir parçası olmuştum. 3 ay gibi kısacık zamanda Hayallerime kavuşuyor ve bana inanan elimden tutan kadınlara da umut oluyordum.. Bu süreçte hayalim olan markam FARMASİ EKİBİMİ  Kurmuş olmanın mutluluğu içerisindeyken kariyerimde zirve yapmaya başlamış olmakta gurur verici.

   3 ay gibi kısacık zamanda insanın hayatı değişebilir mi?

   Farmasi ailesiyle kazanmak ve güzelleşmek mümkün.

   Farmasi Ekibi olarak yükselmeye HIZLA devam ediyoruz.

   Sizlere bu yola nasıl çıktım; nasıl bu denli hızlı büyüdüğümden biraz bahsetmek istiyorum. Bu büyümenin temel etkeni Farmasi Kozmetik Markamızın %100 Türk ve bir doktor firması olması; halka hipat ederken; x marka fiyatlarından ve ürün skalasının bu denli çeşitliliğine ve üyelerine değer veren bir firma oluşuna borçluyum.

   Hayal kurmak güzeldir ama en çok size inanan kadınların hayallerini gerçekleştirmelerine vesile olmak daha güzeldir. Bu yola çıkarken öncelikle ekip olup; bana inanan kadınları yukarı taşımak ilk hedefim oldu. Ekibime katılan her yeni üye ile daha çok güçlenerek ekip ruhunu sonuna kadar yaşayarak; hem iş sahibi olurken aynı zamanda kendimizi geliştirip sosyalleşiyoruz.
   FARMASİ DÜNYASINDA SENİ NELER BEKLİYOR?
    
   Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanıyor.

   Yüksek kalite ürünlerle harika görünmek çok kolay!
   Farmasi’nin 2000’den fazla ürün yelpazesi ve son moda güzellik ürünleri ile kendinizi harika hissedin.

   Katıldığınız andan itibaren para kazanın!
   Farmasi girişimcisi olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

   Farmasi ile eğlenceye dahil olun!
   Farmasi’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Birbirinden keyifli toplantı, eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslararası seyahatler ve üst düzey etkinliklere katılma şansını da yakalayın!

   Farmasi İş Fırsatını Yakalamak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Formu Doldurmak. Farmasi ile Kendi İşinizin Patronu Olarak Hayallerinizi Gerçekleştirebilirsiniz. Ek Gelir Fırsatı. Evden Kazanç Fırsatı. Ücretsiz Kayıt Formu. Kapıda Ödeme İmkanı. Kredi Kartı İle Ödeme.

   Değerlendir?
   × Whatsapp İle İletişime Geç